Algemeen
Bereidingstijd: 20-30 minuten
Maaltijdgang: Hoofdgerecht /
Soort keuken: Goedkope en snelle keuken
Techniek:
Aantal personen:
Ingredienten: 400 gr. Lasagnette, 500 gr. Tomaten, 250 gr. Gehakt, 1 teentje knoflook, 1 ei, 4 eetlepels paneermeel, nootmuskaat, zout, peper, 1 kleine ui, 50 gr. Margarine, 250 gr. Doperwten, 2eetlepels olijfolie.
Voorbereiding:
Bereidingswijze: Snijd de toematen in stukjes en kook deze in een pan ca. 10 minuten op een laag vuur. Wrijf de tomaten boven een kom door een zeef. Kneed de gehakt, samen met de uitgeperste knoflook, ei, paneermeel, nootmuskaat, zou en peper tot een stevig mengsel en maak hier kleine balletjes van.
Hal een ui fijn en fruit deze in de margarine, voeg daar de gehaktballetjes aan toe en bak ze snel lichtbruin. Roer er de gezeefde tomaten door en stoof het geheel in een pan 10 minuten op een laag vuur. Voeg de doperwten toe en stoof nog 10 minuten tot dat er een dikke saus ontstaat. Kook intussen de lasagnette (volgens de verpakking).
Breng de saus met zout en peper op smaak en meng deze door de lasagnette.
|
|